👋 Vi är Lokalguiden

Vi på Lokalguiden tror på att våga utmana och utveckla oss i en öppen och transparent miljö. Vi vågar också utmana våra kunder att ompröva och förbättra etablerade sätt att göra saker, så vi kan utveckla branschen och sätta en ny standard tillsammans.


Daniel Åberg

VD

Daniel Åberg

0735-44 03 68

daniel.aberg@lokalguiden.se

Håkan Landmér

Marknadschef

Håkan Landmér

0735-44 03 58

hakan.landmer@lokalguiden.se

Linus Björland

Regionchef

Linus Björland

0761-80 37 07

linus.bjorland@lokalguiden.se

Michael Nattland

Regionchef

Michael Nattland

0761- 80 37 04

michael.nattland@lokalguiden.se

Carolina Hagen

Ekonomiansvarig

Carolina Hagen

0761-88 55 54

carolina.hagen@lokalguiden.se

Pernilla Krantz

Redeaktionschef

Pernilla Krantz

0735-44 03 75

pernilla.krantz@lokalguiden.se

Pernilla Gilbert

Kommunikatör

Pernilla Gilbert

0761-80 37 02

pernilla.gilbert@lokalguiden.se

Daniel Sunnerberg

IT-chef

Daniel Sunnerberg

031-788 71 00

daniel.sunnerberg@lokalguiden.se

Mathias Magnusson

Administratör

Mathias Magnusson

0761-80 37 09

mathias.magnusson@lokalguiden.se

Anton Luft

Försäljning

Anton Luft

0760-06 70 62

anton.luft@lokalguiden.se

Torbjörn Hedberg

Art Director

Torbjörn Hedberg

0761-80 08 30

torbjorn.hedberg@lokalguiden.se

Iris Ilexiris

Systemutvecklare

Iris Ilexiris

031-788 71 00

iris.ilexiris@lokalguiden.se

Rasmus

Systemutvecklare

Rasmus Nilsson

031-788 71 00

rasmus.nilsson@lokalguiden.se

Jobba hos oss?

Vi är alltid intresserad av nya medarbetare. Hör av dig så snackar vi.

Vi kämpar för en spamfri värld. Läs våra användarvilkor & personuppgiftspolicy